اقتصاد مقاومتی در راستای استاندارد کالا و خدمات تحقق می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان گفت: توجه به استاندارد کالا برای، عملی کردن شعار اقتصاد مقاومتی ضرورت دارد و اقتصاد مقاومتی در راستای استاندارد کالا و خدمات تحقق می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان، حسین فیروزی در مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد که در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، این روز را به تولیدکنندگان کالا و خدمات داخلی در استان تبریک گفت و بیان کرد: باید فرهنگ ترویج استانداردسازی کالا و خدمات برای حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده داخلی در کشور نهادینه شود.
وی افزود: استاندارد به معنی نظم و اندازه است و زندگی اجتماعی نیازمند رعایت معیارهای مشخص و استاندارد است و اگر این امر در زندگی روز مره بشر رعایت شود، ارتباطات تسهیل می‌شود و استانداردسازی محصولات منجر به اعتماد به تولید کننده و سودبری مصرف کننده می‌شود و در نهایت شکوفایی اقتصادی را به دنبال دارد.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با بیان اینکه استاندارد، کیفیت را تعیین می‌کند، اظهار کرد: ما به کسانی که در مسیر ترویج استانداردسازی دخیل هستند، احترام می‌گذاریم و همه تولید کنندگان کالا و خدمات استان را به استانداردسازی محصولات خود فرا می‌خوانیم.