با حضور رییس جمهور  سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان برتر دولتی شد

 

عصر امروز ( چهارشنبه 8 شهریور ) در مراسم تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت که به مناسبت هفته دولت با حضور برخی از اعضای کابینه و مدیران رده های مختلف در سالن اجلاس سران برگزار شد، سازمان ملی استاندارد ایران در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی از میان سازمان های وابسته به دولت به عنوان سازمان برتر معرفی و نیره پیروزبخت،  رییس این سازمان به دریافت لوح تقدیر از دستان رییس جمهور مفتخر شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی  و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران؛ رییس جمهور در این مراسم پس از تقدیر از شهدای شاخص دولت، 10 دستگاه مختلف را به خاطر برتری در شاخص های عمومی و اختصاصی مورد تقدیر قرار داد.

دکتر روحانی در این مراسم با تاکید بر لزوم شفافیت در سیستم اداری کشور گفت: " تا دولت الکترونیک و شفافیت در کشور استقرار پیدا نکند مشکل خواهیم داشت. سیستم اداری ما باید شفاف و همه چیز در پیشگاه مردم روشن باشد. مشروعیت دولت و همه دستگاهها از اینجا ناشی می شود که خادم ملت هستند و این موضوع هم مبنای شرعی دارد و هم مبنای حقوقی و قانونی"

رییس جمهور در فراز دیگری از سخنانش افزود: " در مدیریت های کشور باید جوانان، بانوان، و اقوام مختلف حضور موثر داشته باشند و من این موضوع را از اعضای دولت خواسته ام"

بر اساس این گزارش؛ سازمان ملی استاندارد ایران از ابتدای دولت تدبیر و امید در عرصه داخل و بین الملل، فعالیت های گسترده و موثری داشته و در شاخص های تعیین شده برای جشنواره شهید رجایی نیز رشد چشمگیری را رقم زده است.

روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران ، کسب این عنوان ارزشمند را به رییس سازمان و خانواده بزرگ استاندارد تبریک می گوید.