بررسی مشکلات و موانع تولید واحدهای تولیدی شهرستان قروه به منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی آذر ماه سال جاری چهارمین جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور فرماندار قروه، معاون ارزیابی انطباق استاندارد، نماینده استاندارد شهرستان و جمعی از مدیران و معاونین استانی و شهرستانی و مسئولین واحدهای تولیدی در یکی از شهرک های صنعتی شهرستان قروه تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان،  کولانی فرماندار قروه هدف از این نشست را ورود به بخش تولید و تلاش برای رفع مشکلات تولید دانست.
کولانی خاطر نشان کرد: تعطیلی واحدهای تولیدی نوعی صدمه به اقتصاد داخلی است، وی همچنین بر ترویج فرهنگ استفاده از محصولات بومی و ایجاد آرامش برای تولیدکنندگان با برداشتن موانع موجود تأکید کرد.
فرماندار قروه با بیان اینکه در بخش تولید مشکلات فراوان است و کسانی که وارد این عرصه شده اند واقعاً ایثار می کنند، افزود: مشکلات واحدهای تولیدی به حدی بوده که باعث تعطیلی آن ها و بیکاری بسیاری از افراد شده است.
وی خطاب به تمامی مسئولان اجرایی استان و شهرستان خواستار عمل کردن به وظایف محوله و حداکثر همکاری و رفع موانع تولید در حد توان منطقه شد.
 در ادامه مسئولین واحدهای تولیدی به بیان مشکلات پیش روی تولید اشاره نمودند، همچنین مسئولین استانی و شهرستانی نیز آمادگی خود را بمنظور مساعدت و حداکثر همکاری در رفع موانع تولید اعلام داشتند.