حضور امام جمعه دیواندره در دفتر نمایندگی استاندارد شهرستان

خالدی با تاکید بر تعامل و همکاری ادارات ناظر بر بازار از جمله فرمانداری، استاندارد، صنعت معدن تجارت و مرکز بهداشت یادآور شد: استاندارد وظیفه ی خطیری در جامعه دارد و همگی باید مبلغ و سفیر استاندارد باشیم. در ادامه رئیس کمیسیون عمران شورای شهر و عضو نظام مهندسی ساختمان با تبریک هفته ی استاندارد و قدردانی از زحمات نمایندگی استاندارد شهرستان گفت: شورای شهر آمادگی کامل برای همکاری و تعامل با استاندارد را دارد. محمد محمودی از برگزاری جلسه ای با نماینده استاندارد شهرستان جهت اجرایی نمودن مصوبات خبر داد. وی همچنین با اشاره به شعار امسال استاندارد " استاندارد ها شهرها را هوشمندتر می کند" خاطر نشان کرد: استفاده از مصالح استاندارد جهت ساختمان سازی و راه سازی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد. در پایان نماینده استاندارد دیواندره ضمن تقدیر و تشکر از حضور امام جماعت و شورای شهر در محل این نمایندگی گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در ۶ ماهه ی اول سال را ارائه داد.

 در راستای هفته ی استاندارد،امروز امام جمعه و رییس کمیسیون عمران شورای شهر، در قالب دیداری در دفتر نمایندگی استاندارد دیواندره حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان: در این دیدار حاج ماموستا خالدی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نماینده استاندارد در این شهرستان ، به حساس بودن فعالیت  استاندارد در تمامی زمینه ها اشاره کرد و خواستار نظارت بیشتر بر بازار و واحدهای تولیدی شد. وی گفت: اگر فرهنگ استاندارد در جامعه نهادینه شود مردم از کالاها و خدمات با کیفیت بهره مند خواهند شد.

 سیروس کاکی عنوان کرد:  در حال حاضر بنا به توصیه ی مدیر کل استاندارد کردستان ترویج و اشاعه ی استاندارد از مهمترین برنامه های این اداره کل می باشد و در این راستا نیازمند همکاری امام جمعه و شورای شهر هستیم و تربیون نماز جمعه مهمترین محل و مکان برای این امر است.وی تاکید کرد استاندارد سازی زمین و پارک های بازی با تعامل و همکاری شورا، شهرداری و استاندارد امکان‌پذیر است و خواستار نامگذاری یکی از میادین یا خیابانهای شهر به نام استاندارد شد.