حمایت از تولید داخلی وظیفه‌ی هر ایرانی است

در راستای آشنایی با مشکلات کارخانه تولید فیلتر هوای خودروهای سواری، شهریور ماه امسال از این واحد تولیدی بازرسی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان: در راستای رفع موانع تولید و بررسی مشکلات کارخانه تولید فیلتر هوای خودروهای سواری ، فرماندار و نماینده ی استاندارد دیواندره از این واحد تولیدی بازدید کردند.

در این بازدید فرماندار دیواندره  با به اشاره به اینکه حمایت از تولید داخلی وظیفه‌ی هر ایرانی است، گفت:  باتوجه به نامگذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، همگی موظفیم که از بخش تولید به طور ویژه ای حمایت کنیم و در این راستا به طور هفتگی جلسات کارگروه رفع موانع تولید با حضور دستگاههای متولی و ناظر از جمله اداره کل استاندارد برگزار شود.

جعفر توان درادامه بازرسی خود، از اداره کل استاندارد کردستان جهت تعامل و همکاری با واحدهای تولیدی شهرستان و حضور مداوم و فعال در این کارگروه قدردانی کرد.

نماینده استاندارد دیواندره نیز توضیحاتی را در خصوص مراحل صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد ارائه داد و آمادگی اداره کل را جهت تعامل و همکاری با واحدهای تولیدی اعلام کرد.

سیروس کاکی یادآور شد با توجه به اجباری بودن استاندارد محصول فیلتر هوا، پروانه کاربرد علامت استاندارد در اسفند ۹۵ برای واحد مذکور صادر شده است.