دیدار رییس اداره استاندارد سقز و بانه با شهردار بانه

در راستای رفع مشکلات استانداردسازی ساخت و ساز شهرستان بانه، رییس استاندارد سقز و بانه با شهردار بانه در شهرداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‏‌کل استاندارد استان کردستان: در این دیدار شهردار بانه با تأکید بر همکاری شهرداری با اداره استاندارد گفت: اداره استاندارد با ورود به ساخت و‌ ساز ساختمان های دارای آسانسور و شهر بازیهای سطح شهر بر استاندارد سازی و‌ به کارگیری مصالح ساختمانی نظارت داشته باشد.

وریا وثوقی خاطر نشان‌ کرد: در راستای ایمنی و استاندارد سازی ساخت و ساز در سطح شهر در آینده ای نزدیک به ساختمان های دارای آسانسور در صورتی مجوز پایان کار داده می شود که تأیدییه اداره استاندارد داشته باشند.
رییس اداره استاندار سقز و بانه نیز در ادامه با اشاره به ساختمان ها و شهر بازیهای سطح شهر گفت: آن دسته از ساختمان هايي كه آسانسور آن تأييديه استاندارد ندارند همچنين شهر بازيهاى فاقد مجوز اين اداره در صورت بروز حادثه مشمول بيمه حوادث نخواهند شد و مسووليت آن بر عهده مالك خواهد بود.

گفتنى است در پايان اين ديدار لوح تقدير اداره كل استاندار كردستان از سوى هيوا اردلان رييس اداره استاندارد سقز و بانه به شهردار بانه اهدا شد.