دیدار مدیرکل استاندارد کردستان با مدیرعامل واحد تولیدی ون

مدیرکل استاندارد استان کردستان با هدف آشنایی با مشکلات واحد تولیدی ون سنندج با شریفی مدیرعامل این واحد تولیدی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان، منصور لهونیان مدیرکل استاندارد کردستان گفت: رسالت استاندارد حمایت از حقوق شهروندان، تولیدکنندگان و واحدهای تولیدی می باشد و هدف استاندارد ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت محصولات است.

وی در ادامه گفت: ما به عنوان متولی استانداردسازی و با حداکثر توان، واحد های تولیدی را در جهت تولید محصول با کیفیت مناسب و حتی بالاتر از استانداردهای ملی یاری می نماییم.

وی عنوان کرد: خوشبختانه شرکت ون توانسته اعتماد شهرندان را به خود جلب کند و جای بسی افتخار است که این شرکت بومی توانسته این چنین جایگاهی را داشته باشد.

در ادامه شریفی مدیر عامل واحد تولیدی ون درباره ی محصولات این واحد اظهار داشت: این واحد تولیدی برای تهیه‌ی محصولاتش از با کیفیت ترین مواد استفاده میکند تا جاییکه حتی از استانداردهای لازم هم بالاتر است، وی در پایان از تولید رب گوجه فرنگی در آینده نزدیک توسط این شرکت خبر داد. در پایان مدیرکل و معاون ارزیابی انطباق از خط تولید لواشک با طعم‌ و اشکال مختلف، آدامس طبیعی با شکر و بودن شکر به اشکال طبیعی یا دراژه واحد تولیدی ون بازدید کردند.

شایان ذکر است مدیرعامل و کارکنان این واحد تولیدی با پیوستن به پویش "کالای استاندارد ایرانی می خرم" حمایت خود را از کالای ایرانی اعلام کردند.