رییس سازمان ملی استاندارد ایران از تلاش همکاران قدردانی کرد

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در پیامی از تلاش همه همکاران ستادی و استان در اجرای وظایف سازمانی که منجر به کسب رتبه برتر در میان سازمان های دولتی شد، قدردانی کرد.

متن این پیام به این شرح است:

همکاران گرامی !خداوند بزرگ را شاکرم که در آستانه عید سعید قربان، شاهد به بارنشستن زحمات چند ساله همکاران در فرآیند ارزیابی عملکرد سازمان هستیم و الحمدلله پیرو تلاش و پیگیری مجدانه مدیران و کارکنان ستادی ذیربط در جشنواره شهید رجایی، امتیازات عملکرد سال 1395 سازمان ملی استاندارد در شاخص­های اختصاصی و عمومی مورد تایید واقع و خوشبختانه به عنوان یکی از دستگاه­های برتر ملی تعیین و لوح تقدیر این موفقیت نیز با امضاء و به دست مبارک ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به اینجانب به عنوان نماینده سازمان اعطاء گردید. این موفقیت از آنجا که نشـان دهنده تایید زحمات و خدمات همکاران خدوم سازمان توسط مسئـولین ارشـد نظام می­باشد بسیار مسرت بخش است. لذا به حکم «منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق» وظیفه خود می­دانم از همه همکاران ارجمند سازمان در ستاد و استانها که نسبت به اجرای وظایف سازمانی خود کوشا و فعال می باشند و همچنین از مدیران و همکارانی که در فرآیند ارزیابی عملکرد سازمان از سنوات گذشته تاکنون بستر ایجاد این موفقیت را فراهم و پیگیری­های لازم جهت اثبات حقانیت تلاش­های همکاران را بعمل آورده­اند تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزدمتعـال مسـالت می­نمایم.

امید است با سرلوحه قرار دادن فرمایشات ائمه معصومین علیهما السلام، فرداهای بهتر و موفق تری را با همراهی و همدلی دسته جمعی همکاران گرامی شاهد باشیم.

نیره پیروزبخت