سنندج میزبان استانداردي هاست

رئیس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران ، صبح امروز در سنندج گردهم آمده اند تا ضمن بررسی عملکرد و دستاوردهای این سازمان در سه ماه گذشته، اجرای برنامه های مصوب بر اساس برنامه توسعه اقتصادی و سیاست های اقتصاد مقاومتی را طی سه روز بررسی کنند.

برگزاری این همایش در روز های نخست استقرار دولت دوازدهم نشان از اهتمام جدی سازمان ملی استاندارد ایران برای سرعت بخشیدن به برنامه های مصوب و تلاش مجدانه و هماهنگ برای تحقق دغدغه های مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و هماهنگی هر چه بیشتر در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید برای حمایت از تولید و اشتغال و توسعه پوشش استاندارد به کلیه محصولات تولید داخل دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان: پیروزبخت و هیئت همراه در بدو ورود مورد استقبال عبدالمحمد زاهدی، استاندار و سایر مسئولان استان قرار گرفتند و به محض ورود در جلسه ای با که با حضور مسئولان استانی در استانداري تشکیل شده بود شرکت کردند.

در ابتدای این جلسه، گزارش تصویری حمایت اقشار مختلف مردم استان کردستان از پویش #کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم پخش شد که مورد توجه حاضران قرار گرفت.

گفتنی است، رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران در این همایش سه روزه از برخی مبادی ورودی در مرزهای کردستان نیز بازدید خواهند کرد.