فراخوان جایزه ملی مدیریت انرژی

به اطلاع می‌رساند: طی تفاهم‌نامه ای بین " سازمان مدیریت صنعتی" و "سازمان انرژی‌های تجدید پذیز و بهره‌وری انرژی برق" ، " شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت" ، " ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و " سازمان ملی استاندارد ایران" که اصلی‌ترین مراکز قانون‌گذاری، نظارت و مدیریت بر موضوعات مرتبط با مقوله انرژی در کشور محسوب می‌گردند، جایزه‌ای تحت عنوان " جایزه ملی مدیریت انرژی" طراحی و در حال اجرا می‌باشد.

این جایزه تاکون دو دوره از برگزاری خود را پشت سر نهاده و در سال‌جاری فرایند اجرای سومین دوره آن آغاز گردیده است. بر اساس الگوی اجرایی، مسئولیت برگزاری و انجام فعالیت‌های مرتبط بر عهده دبیرخانه این جایزه بوده که تحت هدایت کمیته راهبری با عضویت نمایندگان سازمان‌های مذکور فعالیت می‌نماید. دبیرخانه این جایزه به صورت ثابت در سازمان مدیریت صنعتی مستقر گردیده و اجرای فعالیت‌های مرتبط از این طریق پیگیری می‌گردد. لازم به ذکر است یکی از اصلی‌ترین و موثرترین طرفین این تفاهم‌نامه که مسئولیت نظارت بر اجرای استاندارد‌های معیار مصرف انرژی را برعهده دارد، سازمان ملی استاندارد ایران می باشد که با هدف اشاعه فرهنگ استاندارد و ایجاد راه‌کارهایی برای توسعه فرایند جایزه و نیز دستیابی به زمینه‌هایی برای هم افزایی توان علمی و اجرایی در برگزاری هر چه موفق‌تر این جایزه حضور دارد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توان به سایت اطلاع رسانی و ثبت ‌نام جایزه http:/iran-Ema.imi.ir مراجعه و یا با شماره تبفن دبیرخانه جایزه‌ ملی مدیریت انرژی به شماره 02122651796 تماس حاصل نمود.