نشست معاونان و مدیران کل استاندارد در سنندج به کار خود پایان داد

نشست هم اندیشی مدیران کل ستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران که با حضور رییس، معاونان و مشاوران این سازمان ، صبح روز چهارشنبه در سنندج آغاز به کار کرده بود، ظهر امروز به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان؛ در این نشست ، معاونان و مدیران کل سازمان ملی استاندارد ایران به بیان دیدگاه ها و ارایه پیشنهادات به منظور رفع مشکلات و اجرای صحیح آیین نامه های سازمان پرداختند.

 رییس سازمان ملی استاندارد ایران در پایان به جمع بندی موارد و موضوعات مطرح شده در این گردهمایی پرداخت و اظهار داشت: از شما می خواهم تحرک بیشتری به کارها بدهید و نگذارید سکون و رکود در ادارات کل حاکم شود.

 وی افزود؛ آزمایشگاه های سازمان را فعال کنید و به کارها سرعت ببخشید تا سازمان استاندارد یک سر و گردن از سایر سازمان ها بالاتر باشد.

پیروزبخت درباره تحولات اخیر در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان گفت:  در ماه های اخیر تحرک خاصی در حوزه روابط عمومی و امور بین الملل ایجاد شده است.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران ، فعالیت های مدیر کل دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل را به ویژه در حوزه فرهنگ و رسانه مثبت ارزیابی کرد و اذعان داشت: سازمان ملی استاندارد ایران همواره باید پاسخگوی مردم و رسانه ها باشد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ادامه داد؛ به منظور وحدت رویه در اطلاع رسانی به مردم و رسانه ها، انتخاب سخنگوی رسمی برای سازمان ضرورت دارد.

او در این باره ادامه داد: سازمان استاندارد دارای سه سطح پاسخگویی است. نخست رییس سازمان، دوم معاونان و مدیران کل تخصصی، و سوم سخنگوی رسمی که درباره مسائل عمومی و مبتلا به مردم و رسانه ها پاسخگوست و من در نظر دارم مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل را به عنوان سخنگوی رسمی سازمان معرفی کنم.

گفتنی است، در پایان این نشست سه روزه ، رییس و معاونان سازمان پاسخگوی سئوالات مطرح شده از سوی مدیران کل بودند.