آغاز طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در کردستان

رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد کردستان گفت: اجرای طرح نظارت بر اصناف ویژه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان، شهناز حسن زاده به نظارت هر چه بیشتر و دقیقتر بازرسی ها در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: هدف سازمان ملی استاندارد ایران از بازرسی هایی که از سطح بازار و واحدهای تولیدی به صورت مستمر انجام میدهد حفط سلامتی و ایمنی شهروندان بوده و این نظارت ها در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان بیش از پیش انجام شده است تا از هرگونه آسیبی به سلامتی شهروندان عزیز جلوگیری گردد.

وی افزود:  با توجه به اینکه حفظ سلامتی مردم برای سازمان ملی استاندارد ایران بسیار مهم است، این سازمان  بازرسی ها را  با همکاری ارگانها ذیربط مانند مرکز بهداشت و سازمان صنعت معدن و تجارت به صورت مشترک و مستمر انجام میدهد و در همین راستا اداره کل استاندارد کردستان نیز با همکاری دستگاه های اجرایی مذکور از قنادی ها و واحدهای صنفی سطح بازار استان در قالب گشت مشترک، بازرسی می‌کند.

رییس اداره‌ی نظارت بر اجرای استاندارد از مردم خواست جهت حفظ سلامتی و ایمنی خود، هنگام خرید محصول به ویژه مواد غذایی، حتما به تاریخ تولید و انقضاء و وجود علامت استاندارد به همراه کد ده رقمی توجه کنند.