افتتاح چهاردهمین دفتر ارتباط با استاندارد در کردستان

در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، امروز تفاهم نامه ی همکاری میان استاندارد و شرکت گاز کردستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان: مدیرکل استاندارد استان کردستان ضمن انعقاد تفاهم نامه میان استاندارد و شرکت گاز استان کردستان،  رسالت خود را ترویج و تدوین استانداردمیان اقشار مختلف جامعه اعلام کرد.

منصور لهونیان در مراسم افتتاح دفتر ارتباط اداره استاندارد و شرکت گاز استان کردستان که در محل سالن اجتماعات شرکت گاز این استان برگزار شد، با اشاره به اهمیت ارتباط و همکاری دو سازمان اظهار کرد: این دفتر حلقه ارتباطی در راستای تبادل اطلاعات، انعکاس نیازها و هر گونه تعامل لازم در چارچوب اجرایی نمودن تفاهم نامه مشترک همکاری میان دو دستگاه است.

مدیرکل استاندارد استان کردستان، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف راه اندازی این دفاتر، تقویت و ترویج فرهنگ استاندارد در سطح جامعه است.

لهونیان تاکید کرد: در راستای اجرای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و پیرو مصوبات شورای استاندارد استان و شورای سیاست گذاری تدوین و ترویج استاندارد و ایجاد تعامل اداره کل با دستگاه های اجرایی استان مقرر شد، دفاتر ارتباط با استاندارد راه اندازی و تفاهم نامه ای میان استاندارد و دستگاه های ذیربط منعقد شود.

وی، ترویج و تدوین استاندارد را  از رسالتهای مهم این سازمان اعلام کرد و گفت: در راستای تحقق شعار امسال، وظیفه ی سنگینی که بر عهده ما نهاده شده به تنهایی نمی تواند به نتیجه برسد و تعامل و همکاری دیگر ارگانها و سازمان ها را می طلبد.

مدیرکل استاندارد استان کردستان خطاب به شرکت گاز استان  افزود: برای دستیابی به ترویج و تدوین استاندارد، می توان از بستر و ظرفیت های  شرکت گاز  استفاده کرد.

لهونیان در پایان به هدف  عقد قرارداد با شرکت گاز استان اشاره کرد و گفت: برطرف کردن نیاز شما در درجه اول و نیاز جامعه در درجه دوم در زمینه صنعت نفت و گاز است.

در پایان تفاهم نامه همکاری بین مدیران دو اداره امضاء شد.